Facebook знову ввів санкції проти акаунтів Кошкіної та Бабченка

Обліковий запис шеф-редакторки «Лівого Берегу» обмежений, а журналіста Аркадія Бабченка — заблокований.
 

Про обмежувальні заходи Facebook журналісти повідомили у своїх соцмережах. «Це - мій 11 бан за чотири місяці. Причому тут конкретно — відразу два: десятий і одинадцятий одночасно. Бо до завершення попереднього бану залишалося чи то 6, чи то 8 днів. Ну і от терміново треба було продовжити», — написала Кошкіна в Facebook. Вона зазначила, що за рішенням платформи її пости будуть з’являтися нижче у стрічці новин протягом 59 днів.

Що стосується Аркадія Бабченко, соцмережа тимчасово заблокувала його основний акаунт, який мав близько 300 тисяч підписників, за порушення норм спільноти. «Дякую за інформаційну підтримку, Марку! Я дуже вдячний тобі за те, що ти так трепетно ставишся до почуттів убивць. Я ж міг образити виродка, який випустив ракету по ТЦ Кременчука. Сволота я фашистська», — написав Бабченко на сторінці резервного облікового запису в Facebook.

Журналіст оскаржив рішення соцмережі. Якщо після перевірки компанія дійде висновку, що публікації або коментарі Бабченка порушують норми спільноти, акаунт «залишиться вимкнутим».

Источник: 
PRпортал