Instagram дозволив видаляти облікові записи в застосунку

Meta, нарешті, додала функцію, яка дозволить користувачам деактивувати або видаляти свої облікові записи на iOS у відповідь на оновлені рекомендації Apple App Store, які тепер вимагають, щоб усі програми пропонували можливості створення та видалення облікових записів у самому додатку.

«Якщо ваша програма підтримує створення облікового запису, ви також повинні запропонувати видалення облікового запису в програмі… Ви можете включити додаткові параметри, але тільки пропозиції тимчасово деактивувати або вимкнути обліковий запис недостатньо», — йдеться в рекомендаціях Apple.

Apple також вказав, що при видаленні облікового запису весь контент повинен бути безповоротно видалений із записів, і що просто пропонувати користувачам спосіб вимкнути їхній обліковий запис більше не можна.

Після того, як користувач видалив свій обліковий запис, Instagram надасть йому додаткові 30 днів, щоб скасувати процес, перш ніж його дані будуть видалені назавжди. Щоб зупинити видалення, потрібно увійти у свій обліковий запис протягом цього періоду часу, щоб повторно активувати його.

Источник: 
PRпортал