Pepsi просить українок відпустити чоловіків на футбол
У переддень 14 лютого та 8 березня перед чоловіками постане непросте питання: побачити важливі матчі 1/8 Ліги чемпіонів УЄФА чи провести романтичні свята зі своїми половинками. Бренд Pepsi, офіційний спонсор UEFA Champions League, допоможе футбольним шанувальникам.

Проект «Вибач, люба!» від Pepsi допоможе футбольним фанам вирішити дилему – провести святкові вечори традиційно і романтично, хвилюючись про пропущені матчі, чи азартно з іншими вболівальниками, насолоджуючись професійною грою.
В рамках проекту «Вибач, люба!» створено спеціальний онлайн-контент. На відео головний персонаж, який уособлює українських фанів, просить кохану зрозуміти його пристрасть і дозволити провести романтичні свята у колі вболівальників – за переглядом 1/8 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА.
Зареєструвавшись на сайті, дружини можуть відпустити коханого на футбол, і на додачу виграти для себе два квитки у кінокомплекс Multiplex.
Першими скористалися нагодою капітан ФК «Шахтар» (Донецьк) Даріо Срна та відомий півзахисник Тарас Степаненко. Вони вже домовилися з дружинами, що Валентинів день проведуть за переглядом футболу, і поділилися корисною інформацією у своїх соцмережах.
«Щороку мільйони чоловіків збиваються з ніг, обираючи квіти та подарунки. Вони відкладають свої звичні чоловічі справи, щоб провести час зі своїми коханими. Цього року завдяки Pepsi та проекту «Вибач, люба!» жінки зможуть віддячити їм, проявивши розуміння і увагу – таке запам'ятається надовго. Зрештою, для багатьох чоловіків футбол – це момент та справжня любов на все життя», – говорить Жанна Стрельникова, маркетинг-менеджер категорії газованих напоїв компанії PepsiCo.




- Войдите, чтобы оставлять комментарии









