На Рівненщині кандидат на селишного голову "джинсує" у районці
У Млинові в інтересах кандидата на посаду селищного голови Млинова Дмитра Левицького поширюють агітаційні матеріали, що мають ознаки прихованої реклами («джинси») та опубліковані без необхідного маркування.
Вдруге Млинівська районна газета «Гомін» (№49 (7989) від 1 грудня 2016 року) опублікувала матеріал в інтересах кандидата на посаду Млинівського селищного голови Дмитра Левицького (про першу публікацію з ознаками прихованої реклами цього кандидата ОПОРА повідомляла 28 листопада).
У статті, що має назву «Домарацький та Левицький – єдина команда», йдеться про те, що діючий «сільський голова Млинова Сергій Домарацький публічно підтримав на виборах голови об’єднаної громади – кандидата Дмитра Левицького», та пояснюються причини цього.
Проте матеріал, що був оприлюднений в інтересах кандидата, не містить жодного маркування, а значить, є «джинсою», тобто прихованою рекламою, замовним матеріалом, який видається за звичайний журналістський.
Крім цього, 2 грудня з наметів кандидата поширювались інформаційні бюлетені «Наша громада» з ідентичною статтею – «Домарацький та Левицький – єдина команда», а також з публікаціями «Як ми житимемо після об’єднання у Млинівську громаду?», «Чому я підтримую Левицького?» та іншими.





Громадянська мережа ОПОРА акцентує увагу місцевих ЗМІ на тому, щозгідно з ч. 8 ст. 60 Закону України «Про місцеві вибори» усі матеріали передвиборної агітації повинні бути відокремленими від інших матеріалів і означені як такі. ОПОРА закликає кандидатів та представників їхніх політичних команд не маніпулювати громадською думкою і використовуючи чесні та законні методи боротьби за голоси виборців.




- Войдите, чтобы оставлять комментарии









