Перший український учасник в Асоціації світового комунікаційного форуму в Давосі

Першим українським членом Асоціації світового комунікаційного форуму (World Communication Forum Association) стала Олена Павловська, директор департаменту комунікацій Vertex United. Асоціація створена на базі Давоського комунікаційного форуму, який щорічно формує світові комунікаційні тренди, які визначають вектори розвитку та майбутнє індустрії у цілому. Олена у цьому році була делегатом Давоського форуму, після цього неодноразово ділилась отриманим досвідом з гравцями ринку. Участь українських експертів з комунікацій в організаціях такого рівня свідчить про  активну інтеграцію української галузі у  глобальний контекст.

 «Українським комунікаторам є чим ділитися. Я пишаюся приєднанням до даної асоціації і можливістю робити свій вклад у розвиток індустрії на світовому рівні. Більше того, участь у глобальних організаціях дає можливість «тримати руку на пульсі» і постійно розвиватися та навчатися», - говорить Олена Павловська.

Ірина Золотаревич, один із засновників асоціації, а також голова PR&GR сервісів Agama Communications: «Асоціація тільки створена, і я з великою гордістю вітаю з приєднанням до лав першого представника України. Враховуючи складну для країни комунікаційну ситуацію, наша основна робота полягає в організації потоків інформації. Тепер ми представляємо Україну у міжнародній спільноті, тим самим збільшуючи вплив України на WCFDavos».

Місією Асоціації світового комунікаційного форуму є створення глобальної полікультурної спільноти професіоналів у сфері комунікацій. Організація також фінансує крос-національні стипендії для студентів комунікаційних шкіл. 

Додаткова інформація:

World Communication Forum Association – профільна неприбуткова асоціація, заснована 16 листопада 2014 року у Давосі (Швейцарія) за ініціативою групи комунікаційних експертів з Болгарії, Індії, Мексики, Польщі, Росії та України. Більш детально: http://www.forumdavos.com/World-Communication-Forum-Association

Vertex United – інвестиційно-керуюча компанія, що створена у 2008 році. У склад Vertex United входять активи готельного («Бристоль», «Лондонська», «Президент-Готель»), медіа-активи (журнали «Фокус», «Фокус.Красивая страна», сайт focus.ua) та інвестиційні проекти.

Источник: 
PRпортал